Contact

Productie

  • AGC Den Bosch

    Ploegweg 21-23
    5232 BR DEN BOSCH
    Tel: 073 - 6425565
    Fax: 073 – 6413266

    denbosch@eu.agc.com

  • AGC Heerlen

    Sourethweg 1
    6422 PC Heerlen
    Tel: 045 543 64 36
    Fax: 045 542 79 28

    heerlen@eu.agc.com

  • AGC Oosterwolde

    Ploeggang, 5
    8431 NE Oosterwolde
    Tel: 0516 567770
    Fax: 0516 515852

    oosterwolde@eu.agc.com

Groothandels

  • AGC Goor

    Enterseweg 15
    7471 SB GOOR
    Tel: 0547 – 286868
    Fax: 0547 – 272263

    nederland@eu.agc.com

  • AGC Almelo

    Plesmanweg 11F
    7602 PD ALMELO
    Tel: 0546 – 860762
    Fax: 0546 – 863306

    almelo@eu.agc.com

  • AGC Apeldoorn

    Anklaarseweg 334E
    7317 AS APELDOORN
    Tel: 055 - 5790995
    Fax: 055 – 5791102

    apeldoorn@eu.agc.com

  • AGC Arnhem

    Leemansweg 91
    6827 BX Arnhem
    Tel: 026 - 3643310
    Fax: 026 – 3647578

    arnhem@eu.agc.com

  • AGC Beverwijk

    Wijkermeerweg 36
    1948 NW BEVERWIJK
    Tel: 0251 – 276900
    Fax: 0251 – 276909

    beverwijk@eu.agc.com

  • AGC Den Helder

    Industrieweg 19
    1785 AG DEN HELDER
    Tel: 0223 - 637835
    Fax: 0223 - 632131

    denhelder@eu.agc.com

  • AGC Doetinchem

    Doetinchemseweg 48
    7007 CC Doetinchem
    Tel: 0314 – 345252
    Fax: 0314 – 326443

    doetinchem@eu.agc.com

  • AGC Enschede

    Kopersteden 2
    7547 TK ENSCHEDE
    Tel: 053 – 4321533
    Fax: 053 – 4321563

    enschede@eu.agc.com

  • AGC Haarlem

    Ir. Lelyweg 46
    2031 CD HAARLEM
    Tel: 023 - 5124000
    Fax: 023 – 5328663

    haarlem@eu.agc.com

  • AGC Hoogeveen

    Buitenvaart 2113
    7905 SW HOOGEVEEN
    Tel: 0528 - 265332
    Fax: 0528 – 269316

    hoogeveen@eu.agc.com

  • AGC Nijmegen

    Factorijweg 14
    6541 DN NIJMEGEN
    Tel: 024 – 3790836
    Fax: 024 – 3773879

    nijmegen@eu.agc.com

  • AGC Roosendaal

    Belder 11
    4704 RK ROOSENDAAL
    Tel: 0165 - 572072
    Fax: 0165 – 558644

    roosendaal@eu.agc.com

  • AGC Tilburg

    Kraaivenstraat 32
    5048 AB TILBURG
    Tel: 013 - 5954444
    Fax: 013 – 5900112

    tilburg@eu.agc.com

  • AGC Utrecht

    Tennesseedreef 2
    3565 CJ UTRECHT
    Tel: 030 - 2624814
    Fax: 030 – 2614326

    utrecht@eu.agc.com

  • AGC Westland

    Mercuriusplein 32
    2685 LP POELDIJK
    Tel: 0174 - 531200

    westland@eu.agc.com

  • AGC Zwaag

    De Compagnie 4
    1689 AG ZWAAG
    Tel: 0229 - 281000
    Fax: 0229 – 248660

    zwaag@eu.agc.com

  • AGC Zwolle

    Voltastraat 4
    8013 PM ZWOLLE
    Tel: 038 – 4655370
    Fax: 038 – 4657389

    zwolle@eu.agc.com

  • Corporate website: www.agc-glass.eu
    Product website: www.yourglass.nl
    Brandwerend glas: www.yourpyrobel.nl

@AGCFlatGlassNL

  • AGC Arnhem levert 2.500 liter verf voor Pandahuis in Ouwehands Dierenpark. http://t.co/fQDXAnv5v7 http://t.co/i5gGRrfFuY
  • i.s.m. Jan van Asselt en Regioglas scheidingswand kantoorpand Diemen. Gelaagd, gehard, geluidwerend glas 66.4. Merk… http://t.co/xGS1Ghd3cS
  • 900 PV panels, self-generating capacity of 200,000 kWh, all workstations with outside views, 13,000 m² AGC glass… http://t.co/isRe5o6MWy